Tento web využívá tzv. Cookies, tedy je technologii regulovanou směrnicemi Evropské unie. Konkrétně směrnice č. 2002/58ES s názvem e-Privacy.
Tento web využívá Cookies pro komunitní a autorizační funkce, dále pak Cookies třetích stran pro sběr statistických údajů provozu webu.Souhlasíte s použitím Cookies našeho webu a webů třetích stran? Bez tohoto souhlasu nemusí některé funkce webu pracovat správně.

Souhlasíte s uložením souborů Cookie do Vašeho počítače?


Kontakty

Kontakty na oddělení, management a zaměstnance
 

Adresa:

Městská knihovna Ostrov, příspěvková organizace
Zámecký park 224
Ostrov
363 01
GPS: 50°18'7.571"N, 12°56'24.950"E (MAP, QR Geo)
NUTS: CZ0412 555428
Telefon: +420 353 434 300
Mobil: +420 773 546 490
Skype: mkostrov.cz
WhatsApp: +420 773 546 490
E-mail: info@mkostrov.cz

Fakturační údaje:

IČO: 70926620
Nejsme plátci DPH, nemáme přidělené DIČ.
Číslo účtu: 188314924/0300
Banka: ČSOB Ostrov
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ29 0300 0000 0018 8314 9224

Další kontakty:

Datová schránka: 4ktk5cq
Veřejné zakázky: https://zakazky.ostrov.cz

Seznam kontaktů:

Příjmení, jménoE-mailPevná linkaMobilní telefon
Ředitelkareditelka@mkostrov.cz353434301
Leitnerová Irenaleitnerova@mkostrov.cz353434301773250953
Recepcerecepce@mkostrov.cz353434300773546490
Čítárna – studovnacitarna-studovna@mkostrov.cz353434306
Dušková Martinaduskova@mkostrov.cz353434306
Lantajová Jitkalantajova@mkostrov.cz353434306
Ekonomka, objednávkyekonomka@mkostrov.cz
Kubálková Helenakubalkova@mkostrov.cz
Hudební odděleníhudebni@mkostrov.cz353434304
Bělohlávková Janabelohlavkova@mkostrov.cz353434304
Informační technologieit@mkostrov.cz353434308
Douša Ondřejdousa@mkostrov.cz353434308773956951
Katalogizace, akvizicekatalogizace@mkostrov.cz353434307
Křížková Zuzanakrizkova@mkostrov.cz353434307
Petránková Soňapetrankova@mkostrov.cz353434307
Kronikakronika@mkostrov.cz353434305
Walburga Mikešovámikesova@mkostrov.cz353434305
Meziknihovní výpůjčkymvs@mkostrov.cz353434306
Oddělení pro dospělédospele@mkostrov.cz353434302
Čabínová Kamilacabinova@mkostrov.cz353434302
Křížová Lenkakrizova@mkostrov.cz353434302
Silovská Janasilovska@mkostrov.cz353434302
Šreková Jitkasrekova@mkostrov.cz353434302
Volfová Veronikavolfova@mkostrov.cz353434302
Oddělení pro mládežmladez@mkostrov.cz353434303774731952
Kolářová Lenkakolarova@mkostrov.cz353434303774731952
Oberreiterova Terezaoberreiterova@mkostrov.cz353434303
Propagace, akce a pronájmyakce@mkostrov.cz353434309
Múčková Janamuckova@mkostrov.cz353434309775972100
Další informace
Poslední aktualizace: 22. 08. 2017 - 15:00